1 Numaralı Dijital Pazarlama Ajansı - MGS Media
Back To Top

Teklif Formu

Dijital Pazarlama hizmetimiz ve fiyatla ilgili tüm detaylar için formu doldurun, sizi arayalım!


Teklif Formu

Dijital Pazarlama hizmetimiz ve fiyatla ilgili tüm detaylar için formu doldurun, sizi arayalım!


Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Danışmanlığı; firma veya işletmenizin dijital ortamda kullanıcıya daha etkin bir şekilde sunulmasını sağlar ve geliştirdiği Dijital Pazarlama Teknikleri ile tüm optimizasyon süreçlerinde etkin şekilde yer alır.

İnternet dünyasının ve mobil etkileşimin artmasıyla birlikte ticaret ve pazarlama anlayışında değişiklikler olmuştur. Bu değişikliklerle birlikte internet platformunun etkin bir şekilde kullanılma isteği, dijital pazarlama uzmanlarını doğurmuştur. Dijital uzmanlar, daha fazla potansiyel ve doğru bir kitleye; daha hızlı ve daha etkili ulaşmak için stratejiler oluşturan kişilerdir. 

Bu pazar içerisinde uzmanlar spesifik olarak reklam performanslarını analiz edebilir, kitle araştırması yapabilir, müşteri ile firma arasında iletişim ağını kurabilir ve işletmenizi Google organizması içerisinde üst sıralara taşıyarak reel büyümenizi sağlayabilir. 

Tüm bu işlemleri MGS Media, farklı başlıklar için farklı stratejik çözümler üreterek yapmaktadır.

İçerik Pazarlaması

Dijital Pazarlama yaparken/yönetirken ihtiyaç duyulan pazarlama, PR, kurumsal, yasal ve zorunlu içerikleri üretiriz.

Google Reklam Hizmetleri

Hedeflediğiniz müşteri kitlesine ulaşmanıza yardımcı olacak bir hizmet var ise o da Google Adwords hizmetidir. Bu hizmetimiz ile Google'da varlığınızı sürdürün.

Analiz ve Raporlama​

Her dijital pazarlama hizmeti analiz edilmeli ve tüm sonuçlar raporlanmalıdır, dijital pazarlamanın gelişimi için iyi bir sistem sağlar.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Dijital pazarlama araçlarının firmaya uyumlu bir biçimde özelleştirilmesi ve ihtiyaçlara göre çalışılması gerekmektedir. Dijital pazarlama hizmetimiz ile tüm e-ticaret alanında firmanızı hedef kitlenisine ulaştırmayı hedefliyoruz.

Dijital Video Çözümleri

YouTube, Instagram ve Facebook reklamları için etkili videolara sahip olun!

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Başarılı SEO stratejileri hazırlayıp yola çıkarak daha fazla online satış yapmanızı hedefliyoruz.

Google Adwords

Google Adwords danışmanlığı, internet reklamcılığı danışmanlık servisidir. Adwords stratejilerinin belirlenmesi hesabınızın kontrolü, hesabınızı nasıl yönetmeniz gerektiği hakkında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Re-Marketing

Yaptığımız çalışmalar sonucunda elde edilen dönüşüm oranını artırabilmek için re-marketing tekniğini uygulayarak satışlarınızı arttırıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Firma ve işletmenizin kullanıcı ile arama motorlarında daha çok görünürlüğe kavuşması için arama motoru üzerinde optimizasyon çalışmaları yürütmelisiniz. Bu noktada MGS Media, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Sırasında Anahtar Kelime Belirlerken firma veya şirketinizin mevcut durumunu dikkate alacaktır. Bu tür çalışmalar süreklilik istemektedir ve dolayısıyla şirketinizin pozisyonu değiştikçe optimizasyon çalışmalarında iyileştirmeler de yapılmalıdır.

MGS Media, tüm SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Aşamaları içerisinde belirli kriterleri takip etmektedir. Buna göre firmanın sizler için izleyeceği arama motoru için optimizasyon çalışmaları şöyle özetlenebilir;

 • Statik IP çalışmaları
 • W3C geçerlenmesi ve özelleştirilmesi
 • Makale üzerinde semantik, LSI uyumu ve uygun kelime tercihi
 • Sayfalarınıza uygun başlıkların belirlenmesi
 • Txt dosyalarını etkin kullanma ve “Robots.txt” dosyasının oluşturulması
 • Sitenizin arama motoru üzerinde eksiklerini belirleme ve giderme

Firmanın tüm bu çalışmaları ve daha fazlası ile birlikte arama motoru içerisinde ücretli olmayan organik trafik sayesinde sayfanızın erişim gücü arttırılmaktadır.

Google Ads Reklam Yönetimi

Google Adwords Reklam Yönetimi (Google Ads) ile işletmenizin ürün ve hizmetlerini kullanıcı ile buluşturabilir ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Ancak bunun için dikkat etmeniz gereken Google Ads Reklam Teknikleri bulunmaktadır. İşte sizin için MGS Media’nın profesyonel şekilde dikkat edeceği unsurlar şunlardır;

 1. İşletmenize uygun reklam modeli seçimi
 2. Doğru bütçe yönetimi ve planlanması
 3. Hedef kitle araştırması
 4. Dönüşüm oranlarının incelenmesi

Google arama ağında, MGS Media, firmanız veya işletmenize en uygun anahtar kelime araştırması yapmaktadır. Çıktığınız reklamdan verim alabilmeniz için Google arama ağında anahtar kelimelerin analizleri iyi yapılmalıdır. Çünkü bu reklamlar gerek Google iş ortakları bölümünde gerekse de bu sayfalardaki iş ortaklarının web sitelerinde yer alacaktır. Bu sayfalardan da trafik alma ihtimaliniz olduğundan, arama motorları içerisinde görüntü reklam ağının profesyoneller tarafından optimizasyonu yapılmalıdır.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Büyüme oranlarınız sadece arama motoru ağıyla sağlanmamaktadır ve Sosyal Medya Reklam Yönetimi çalışmaları da büyümeniz üzerinde etkilidir. Firma ve işletmenizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlarken aynı zamanda bilinirliğini de arttırmak için reklam yönetimi çalışmalarını da yapmanız gerekmektedir. Nitekim pazarlama ve reklam ağı günümüz itibariyle pazar içerisinde çok fazla alana sahiptir. Dolayısıyla MGS Media pazarlama ağını ana fonksiyonu olarak görmektedir ve mümkün olan en fazla kullanıcıya ulaşabilmek için çalışmalar yürütmektedir.

Bu noktada MGS Media, Dijital Medya Reklam Kanalları aracılığı ile firmanız veya işletmeniz için en uygun pazarlama tekniğini sizlere önerecektir. Doğru kitlelere; plan ve program çerçevesinde, özgün içerikler doğrultusunda ve beklentinin fazlasıyla karşılanması amacıyla ulaşmasını istiyorsanız sosyal medya yönetimi ile kanallarınızı emin ellere emanet edebilirsiniz.

Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı)

Affiliate Marketing Nedir, Nasıl Yapılır?; basılı reklam ağından daha avantajlı olan bu sistem ile banner ve link gibi materyaller aracılığı ile satış ortaklığı yapmak anlamına gelmektedir ve ürün satış linki verilerek yapılmaktadır. Satış ortaklığı çalışmaları yürütebilmeniz için web sitenizin belirli organik aranma hacmine ve otoritesine ihtiyacı bulunmaktadır. MGS Media ile bu alanda web sitenizi geliştirdikten sonra internet ortamında satış ortaklığı iş birliği projelerine imza atabilir ve gelirinizi arttırabilirsiniz.

Firma veya kişilere ait ürünlerin satışlarından gelir elde edebilir ve karı ortak olarak paylaşabilirsiniz. Üstelik Affiliate Marketing Yapmak, her iki tarafında kazancına dayalı bir sistem üzerine inşa edilmiştir.

Influencer Marketing

Dijital dünya içerisinde rekabet oranı çok yüksektir ve bu rekabet oranı ancak reklam ve pazarlama teknikleri ile kırılabilmektedir. İşte bu noktada Influencer Marketing Yapmanın Önemi devreye girmektedir ve etkileyen kişiler tarafından etkilenen kişilere ürünler servis edilmesi anlamına gelmektedir. Bir nevi sosyal medyanın bilirkişileri olarak hareket eden Influencerlar sizin ürün, hizmet veya kampanyalarınızı çok fazla kişiye çok kısa sürede ulaştırabilir.

Sanal dünyanın otoritesi haline gelen Influencerler – MGS Media ortaklığı ile birlikte sizlerde firma veya şirketinize ait herhangi bir ürün, hizmet veya kampanyalarınızın detaylı tanıtımını yaptırabilirsiniz. Üstelik Profesyonel Influencer Marketing Hizmeti ile satış gelirlerinizi çoğaltırken bilinirliğinizi de arttırabilirsiniz. Böylece iş ortaklığınızın sona erse bile marka bilinirliğinizin çoğu hafızada kalacak ve piyasadan silinmenize engel olacaktır.

İçerik Pazarlama (Content Marketing)

İçerik Pazarlamanın Faydaları, şirket veya işletmenizin; pazarlama hedeflerine ulaşması, marka imajını arttırması ve kreatif içeriklerin oluşturulması alanlarına etki etmesidir. MGS Media olarak İçerik Pazarlamanın 4 Temel Amacı bulunmaktadır ve buna göre;

 • Marka bilinirliğini arttırmak ve tanıtmak
 • Sosyal medya ağı ile birlikte ulaşılabilirliğini arttırmak
 • İçeriksel olarak iyileştirmelerde bulunmak ve arama motorunda görünürlüğünü arttırmak.
 • Hedef kitlenin dikkatini ürün ve hizmete doğru şekilde yönlendirmek

MGS Media olarak içerik pazarlamanın amaçları arasında ürün satımı bulunmamaktadır. Çünkü ürün satımına yönelik tanıtım yapmak yerine organik bir şekilde yönlendirme daha olumlu geri dönütlere sebep olmaktadır. Müşteri ile firma arasındaki geri dönüşüm oranının sağlıklı bir şekilde kurulabilmesi için organik yönlendirmelerin önemi çok büyüktür. Dolayısıyla bu ve benzeri pazarlama tekniklerinden faydalanmak için hemen bir proje oluşturabilir ve MGS Media içerik üretim ajansı ile iletişime geçebilirsiniz.

Performans Pazarlama (Performance Marketing)

Dijital dünya içerisinde performansa dayalı pazarlama çalışmaları giderek önem kazanmaktadır. Performans Pazarlama Çalışmaları Nedir?; performansa yönelik yapılan site trafiği arttırma, satış yönlendirme, abonelik, etkileşim, form doldurma ve üyelik gibi çalışmaların bütünüdür. Dolayısıyla, dijital pazarlama sayesinde tüm bu hizmetleri aynı anda elde edebilir ve yapılan çalışmaların ölçümlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

MGS Media, veriye dayalı Dijital Performans Pazarlama stratejileri ile birlikte doğru kitleye doğru kanaldan ulaşılmasına aracı olmaktadır. Bu yönüyle dijital platformlarda var olmak isteyen firmalarında sesi olmayı başarmaktadır. Performans bazlı pazarlama işi, MGS Media farkı ile yüzde 100 ölçülenebilir, raporlanabilir ve dolayısıyla optimizasyona dayalı geri bildirimler için kullanılabilir.