1 Numaralı Web Tasarım Ajansı - MGS Media
Back To Top

Teklif Formu

Web Tasarım hizmetimiz ve fiyatla ilgili tüm detaylar için formu doldurun, sizi arayalım!


Teklif Formu

Web Tasarım hizmetimiz ve fiyatla ilgili tüm detaylar için formu doldurun, sizi arayalım!


Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal Web Sitesi

Markanızın veya işletmenizin hedef kitlenize ulaştığı bir internet sitesi hizmeti.

Landing Page Tasarımı

Ürün veya hizmetizin hedef kitlenize tanıtımı için hazırlanmış landing page hizmeti.

E-Ticaret & E-İhracat Web Sitesi

Ürünlerinizin en iyi tasarım ve altyapı ile müşterilerinize ulaştığı bir internet sitesi ile satışlarınızı arttırmayı hedefleyen bir e-ticaret sitesi hizmeti.

Web Tasarım Hizmeti

Kurumsal Web Tasarım Nedir?; bir firmanın işlevselliğini global açıdan yansıtabilmeyi amaçlayan Web Sitesi Tasarım Hizmeti içerisinde ki en önemli unsurdur. 

Kurumsallaşmayı amaçlayan site sahipleri, firmasını en iyi şekilde temsil edebilmek ve global ticarete açılabilmek için tasarım hizmetine başvurması gerekmektedir. Hal böyle olunca, kurumsal bir firmayı temsil edecek web sitesi, sadece profesyonellerin yardımı ile tasarlanabilir. Çünkü bu hizmeti profesyonel şekilde yapan bir firma, kurumsallığın aslında sizin aynanız olduğunun farkındadır ve dikkat etmeniz gereken unsurları bilir.

Markalaşmanın önündeki en büyük mihenk taşı olan kurumsal bir siteye sahip olmak, MGS Media şirketinin üzerinde durduğu bir konudur. Peki, bu tasarım aşamasında firma nelere dikkat etmektedir ve sizin profesyonel bir şekilde temsil edilmenizi nasıl sağlamaktadır?

Özel Kurgu & Tasarım

İhtiyaçlarınıza uygun özel kurgulanmış ve hazırlanmış web tasarım.

Güçlü SEO Altyapısı

SEO uyumlu altyapı ile arama motorlarında yerinizi alın.

Üst Düzey Güvenlik

128/256 Bit şifrelenmiş SSL sertifikasıyla verilerinizi koruyun.

Kurumsal Mail

Size özel kurumsal mail adresi ile marka kimliğinizi koruyun.

%100 Mobil Uyumluluk

Mobil cihazlara duyarlı ve uyumlu web tasarım.

UI/UX Tasarım

UI ve UX standartlarına uygun tasarım ile kullanıcı memnuniyetini sağlayın.

A/B Testi

Kullanıcılarınıza farklı versiyonlar sunarak verileri analiz edin.

Arttırılabilir Dil Desteği

Sınırsız dil desteği sayesinde sitenizi istediğiniz dilde yayına alın.

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal bir site, kullanıcılarına veya müşterilerine hizmet vermez, aynı zamanda tüm internet kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Bu nedenle, klasik olarak tanımlanabilecek ticari sitelerden ayrılır ve titiz bir işçilik istemektedir. Dolayısıyla bu ayrımı, MGS Media farkı ile derinliklerinizde hissedebilir ve global ticaretin keyfini çıkarabilirsiniz. İşte firmanın kitlesine sunduğu Kurumsal Web Sitesi tasarlanırken dikkat ettiği unsurlar şöyle özetlenebilir;

  • Kurulması istenilen firmanın logosu, amacı ve verdiği hizmet
  • Hedef kitlesi
  • Kullanıcı dostu arayüz
  • Web sitesinde kullanılacak tema, yazı fontu ve renkler
  • Firmanın markalaşma yolundaki kimliğinin oluşturulması

Dijital bir çağda pek çok firma, hazır tasarımlar veya basit içeriklerle birlikte müşterisini oldukça zorlu bir mücadelenin içerisine atmaktadır. Ancak Kurumsal Web Tasarım Ajansı olan MGS Media ile birlikte MGS Software güvencesiyle katmanlı ve özgün bir şekilde hayalinizdeki web sitesine sahip olabilirsiniz. Konu hakkında daha fazla bilgi almak için hizmetlerimiz bölümüne göz atabilirsiniz.

Landing Page Tasarımı

E-Ticaret siteleri için kurumsallaşmanın diğer bir adımı ise hedef kitle belirlemek ve bu konuda profesyonel bir yardım almaktadır. Piyasa içerisinde pek çok site bir uzman ile çalışmaktadır ve konu üzerinde devamlı olarak kendini geliştirmektedir. Bu noktadan hareketleLanding Page Tasarımı dijital dünyada giderek önemini kazanan bir konu olmaya başlamıştır.

Sitelerin ziyaretçi çekmesi için kullandıkları bu açılış sayfası, her sayfada farklı bir eylem ve bir geri dönüt algoritmasında çalışmaktadır. Peki, Landing Page Neden Kullanılır?

  1. Kampanyalardan haberdar etme (Trafik arttırma politikası)
  2. Satın alma faaliyetleri
  3. Üyelik oluşturma ve abonelik alma
  4. Demo form oluşturma ve doldurma
  5. Firmanın ürün ve hizmet tanıtımını sağlama

Tüm bu hedefler içerisinde, kendi pozisyonunuzu etkin bir şekilde koruyabilmek veya daha iyi yerlere gelebilmek için açılış sayfası kullanılması gerekmektedir. Peki, açılış sayfasının e-ticaret sitelerine entegresi nasıl olmaktadır ve ticari bir site nasıl tasarlanmalıdır?

E-Ticaret & E-İhracat Web Sitesi

E-ticaret doğrusunda hizmet veren web sitesi genel olarak sürekli birbiri ile rekabet içerisindedir ve özellikle yeni kullanıcılar, E-Ticaret Sitesi Kurmak konusunda profesyonel bir destek almazsa bu rekabet içerisinde kaybolup gitmektedir.

Online bir alışveriş yapılan site tasarlamak için pek çok etkeni aynı anda düşünmeniz ve sektörel açıdan analiz yapmanız gerekmektedir. Daha önce böyle bir web sitesi yöneticiliği yapmış olsanız bile profesyonel destek sizi bir ömür boyu rahat ettirebilir. Çünkü sektörel olarak uzmanlaşmış bir kadro ile kurulacak siteniz, global açıdan E-İhracat Sitesi oluşturmanıza da zemin hazırlayacaktır.

Nihayetinde, belirli zemin üzerine oturtulacak siteniz ileride global olarak e-ticaret yapmanıza da olanak tanıyacaktır. Bu noktadan hareketle, MGS Media ile global ticaretin tadını çıkarabilir ve hızlıca bir proje başlatabilirsiniz.